"May the Force Be With You"

Wkrótce kolejne horrory Wesa Cravena? 0

Twórca takich klasyków jak Koszmar z ulicy wiązów czy Krzyk zapowiada kolejne horrory, niestety będą to remake'i i kolejne sequele.

Na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad dwoma projektami: remake filmu Shocker i prawdopodobnie The People Under the Stairs (W mroku pod schodami). Następnym filmem mógłby być kolejny remake, tym razem – The Last House on the Left (Ostatni dom na lewo). Myślę, że najpierw zajmę się filmem Shocker, pierwotna wersja miała katastrofalne efekty wizualne. Chciałbym to zrobić na nowo, zwłaszcza, że mam zapewniony dość spory budżet na ten remake. Jeśli udałoby się nam stworzyć znacznie lepsze efekty wizualne, myślę że byłaby niezła zabawa. – Wes Craven w wywiadzie dla ComingSoon.net

Wes Craven / pitofhorror.comWes Craven / pitofhorror.com

Wes Craven najprawdopodobniej zajmie się remake'iem filmu Shocker, później Ostatni dom na lewo. W mroku pod schodami – kiedy? Tego jeszcze nie wie sam Craven, który prawdopodobnie zaangażuje się jeszcze w prace nad Krzykiem 4 i Red Eye 2, do którego podobno już pisze scenariusz. Craven dodał także, że któryś z tych filmów wyreżyseruje, lecz trudno mu działać na dwa fronty: jako reżyser i producent.

W ten piątek w USA swoją premierę będzie miał horror Wzgórza mają oczy 2, do którego Wes Carven wraz z swoim synem, Jonathanem napisał scenariusz. Craven jest także głównym producentem filmu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Mierzwiak

"Red Eye 2"??? I o czym to niby miało by być?!

Anonimowy

Popieprzyło go równo. Robić remake "Ludzi pod schodami" albo "Shockera"? Po jaką cholerę? Albo "Ostatni dom na lewo". Aż łapy opadają.

Proszę czekać…