Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Benicio Del Toro jednak nie jest złoczyńcą? 0

Jeszcze jakiś czas temu Benicio Del Toro powiedział, że jego bohater w filmie Star Wars: Episode VIII jest niczym czarny charakter. Teraz aktor twierdzi, że wcale tak nie jest.

Od jakiegoś czasu zostało oficjalnie potwierdzone, że zdobywca Oscara wystąpi w kolejnej części gwiezdnej sagi. Wciąż jednak nie mamy informacji kogo Del Toro sportretuje. Wydawało się, że po słowach Portorykańczyka wszystko jest już jasne i to właśnie on będzie głównym złym całej historii. Nagle jednak zmienił on zdanie i zaprzeczył w jednym z wywiadów, że opowie się po ciemnej stronie Mocy.

Mam zamiar zagrać w Star Wars: Episode VIII. Czarny charakter, nie wiem czy jest on czarnym charakterem. Ludzie tak mówię, ale wygląda na to, że czytali inny scenariusz niż ja. Dobrze jest potrzymać ludzi w niepewności. Odrobina tajemnicy jest dobra.

Oczywiście może oznaczać to tylko tyle, że Del Toro próbuje teraz odwrócić kota ogonem, po tym jak wygadał się dziennikarzom na temat swojej roli. Pewne jest tylko jedno – oficjalną informację na temat jego postaci poznamy dopiero wtedy, kiedy będą tego chcieli producenci. Na razie musimy czekać.

Premiera Star Wars: Episode VIII 26 maja 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…