Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #10 2

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Rusza preprodukcja Strażników Galaktyki 2

James Gunn, niczym Bryan Singer uwielbia dzielić się informacjami na temat swoich nowych projektów z fanami poprzez portale społecznościowe. Reżyser poinformował na Facebooku, że już niebawem zaczyna się preprodukcja Strażników Galaktyki 2.

Twórca Incepcji zajmie się Akirą

Fani mangi Katsuhiro Otomo czekają od lat na film, który pojawi się na wielkim ekranie. Wydaje się, że nadszedł odpowiedni moment. Jak donoszą amerykańskie portale reżyserem Akiry zostanie sam Christopher Nolan.

Darren Aronofsky i Channing Tatum połączą siły

Sony Pictures planuje stworzyć film biograficzny o życiu Evela Knievela. Reżyserem projektu miałby być nominowany do Oscara Darren Aronofsky. Główna rola z kolei ma przypaść Channingowi Tatumowi.

Nowe materiały promujące 2. sezon Flasha

W sieci zadebiutowało sporo świeżych materiałów promujących drugi sezon serialu Flash. Wśród nich są nowe zdjęcia, plakat oraz zwiastun zapowiadający nadchodzącą serię. Wszystko znajdziecie poniżej, a przygody Barry’ego Allena na antenę powrócą 6 października.

Jessica Jones – pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu

Po bardzo oszczędnym teaserze nowego serialu Netfliksa – Jessica Jones, wreszcie zaprezentowano oficjalne zdjęcia z produkcji, która na platformie pojawi się 20 listopada.

Nie żyje reżyser Marcin Wrona

Szokujące informacje z Festiwalu Filmowego w Gdyni. Nie żyje reżyser Marcin Wrona, który w tym roku startował w konkursie głównym z filmem Demon.

Poznaj obsadę finału Resident Evil

W Johannesburgu rozpoczęto zdjęcia do szóstej odsłony filmu z serii Resident Evil bazującej na popularnej grze komputerowej firmy Capcom, gdzie hordy zombie sieją spustoszenie na naszej planecie.

Najpiękniejsze francuskie aktorki

Francuskie kino przez wiele lat trwania miało szczęście do pięknych aktorek. Jedne robiły kariery w europejskich produkcjach, inne były i są wchłaniane przez Hollywood. My postanowiliśmy Wam przedstawić zestawienie najpiękniejszych francuskich aktorek w historii kina. Zapraszamy do oglądania naszej galerii, komentowania oraz przedstawiania swoich typów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…