Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hayden Christensen zagra w Star Wars Episode VIII? 0

Pojawiła się ciekawa informacja na portalu Heroic Hollywood dotycząca Star Wars Episode VIII. Podobno w filmie miałby wystąpić Hayden Christensen, który miał okazje wcielać się w Nowej Trylogii, w postać Anakina Skywalkera.

A kogo miałby zagrać w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi? Według Making Star Wars, aktor wziął się do roboty i zaczął ostro trenować, aby przygotować się do występu w filmie reżyserowanym przez Riana Johnsona. Nigdzie wprost nie padło w jaką postać miałby się wcielić Hayden Christensen, ale patrząc na to którą powstać uniwersum sportretował wcześniej, to ta myśl nasuwa się sama – chodzi o Lorda Vadera.

Na razie jednak są to plotki. Czy Hayden Christensen dostanie okazję poprawienia swojego wizerunku i odkupienia swoich win za poprzednie filmy? Odpowiedź na to pytanie dostaniemy zapewne później.

Star Wars Episode VIII zadebiutuje w kinach 26 maja.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2015-09-22

Mam nadzieje, ze znajdzie sie tez scena, w ktorej przypomna o midichlorianach.

Quagmire 2015-09-22

Nie przepadam za tym aktorem, zebrał słuszną krytykę (pomyśleć, że do roli startowali Leonardo DiCaprio i Colin Hanks!), ale skoro nowe części mają wprowadzić retrospekcje i mieszaną chronologię do serii to jego angaż wydaje się zrozumiały.

Redox Quagmire 2015-09-22

Ja nie bede tak zdystansowany. Jak zobacze go na ekranie – slowo daje – mocno zaburzy to moj odbior.

Proszę czekać…