"May the Force Be With You"

Tom Cruise gwiazdą dramatu wojennego 0

Tom Cruise zagra główną rolę w dramacie wojennym osadzonym w czasach II wojny światowej.

Niezatytułowany jeszcze film powstanie w studiu United Artists, którym kieruje Tom Cruise i Paula Wagner. Scenariusz napisał Chris McQuarrie i Nathan Alexander. Reżyserem został Bryan Singer, twórca filmu Superman: Powrót. Singer i McQuarrie zajmą się produkcją, a Alexander zostanie współproducentem.

Tom Cruise w Mission: Impossible III 2006Tom Cruise w Mission: Impossible III 2006

Po przeczytaniu scenariusza, Tom i ja niezwłocznie podjęliśmy decyzję o wyprodukowaniu filmu w naszym studiu – powiedziała Paula Wagner. Dodam jeszcze, że na pewno współpraca między Singerem a Cruisem się powiedzie, gdyż niejednokrotnie Tom zachwycał się praca Bryana. Ten doskonały scenariusz idealnie pasuje pod grę aktorską Toma. Jestem bardzo zadowolona z naszej drugiej wspólnej produkcji w UA.

Cruise i Wagner podpisali umowę na ten film w zeszłym tygodniu. Będzie to pierwszy wspólny projekt Signera i McQuarrie od czasów Podejrzanych.

Fabuła filmu oparta jest na wydarzeniach autentycznych z II wojny światowej. Będzie to opowieść o grupie niemieckich generałów, którzy planują spisek przeciw Hitlerowi. Celem tego spisku będzie zabójstwo dyktatora.

Zdjęcia do filmu startują już tego lata. Signer po ukończeniu filmu zajmie się sequelem nowego Supermana dla studia Warner Bros.

Obecnie w studiu United Artists trwają prace nad Lions for Lambs, w którym główną rolę gra Cruise, Meryl Streep i Robert Redford, który jest reżyserem tego filmu. Premiera zapowiedziana jest na 9 listopada tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…