Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The Walk. Sięgając chmur - nowy film Roberta Zemeckisa 1

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun – stworzony specjalnie pod kina IMAX – The Walk. Sięgając chmur w reżyserii Roberta Zemeckisa. Główną rolę w produkcji gra Joseph Gordon-Levitt.

Robert Zemeckis, twórca Forresta Gumpa i Cast Away – Poza światem, zabiera nas w świat magii, przedstawiając historię Philippe’a Petita, francuskiego artysty-linoskoczka, który w 1974 r. w spektakularny sposób, bez jakichkolwiek zabezpieczeń, przeszedł po czterystumetrowej stalowej linie rozpostartej między nowojorskimi wieżami World Trade Center.

Podchmurny spacer trwał 45 minut. Drobna sylwetka ubranego na czarno mężczyzny stała się symbolem, a wyczyn przyniósł mu międzynarodowy rozgłos i zapewnił miejsce w historii (nikomu nie udało się tego powtórzyć). Współcześni ocenili dokonanie Petita jako romantyczny gest skierowany przeciw wyrachowanemu światu korporacji zajmujących biura World Trade Center. W filmie zobaczymy Josepha Gordona-Levitta oraz nagrodzonego Oscarem Bena Kingsleya.

Film premierę będzie miał 25 września. W Polsce 9 października.

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Santanico

oj nie nie nie. Zwiastun za długi plus drażniący akcent Levitta. Teaser z przed paru miesięcy wywołał na mnie większe wrażenie

Beznickowy

Zwiastun dosłownie opowiada całą historię filmu. Razi wszystko: efekty wizualne, soczewki Levitta, akcent Levitta, przewidywalne dialogi, tanie sztuczki mające na celu zwiększyć napięcie. Słabo.

Quagmire Beznickowy

Nie wiem po co tak śmiesznie charakteryzowali Levitta, raz, że to nie konkurs sobowtórów a film, dwa pewnie większość widzów nawet nie zdaje sobie sprawy jak wyglądał pierwowzór. Ja nie wiedziałem.

Proszę czekać…