Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niesamowita obsada w zwiastunie filmu The Big Short 3

W sieci zadebiutował wreszcie zwiastun nowego filmu Adama McKaya w niesamowicie gwiazdorskiej obsadzie – The Big Short.

Reżyser, który wcześniej był kojarzony przede wszystkim z kinem komediowym, tym razem na planie miał do dyspozycji takie gwiazdy jak Brad Pitt, Christian Bale, Ryan Gosling, Steve Carell, Marisa Tomei, Melissa Leo, Selena Gomez oraz Karen Gillan.

Film na podstawie powieści Michaela Lewisa, o taki samym tytule. The Big Short to historia człowieka, któremu udaje się zarobić miliony dolarów w czasie światowego, ekonomicznego krachu.

Film z pewnością będzie szykowany na sezon nagród. Jego premiera zapowiedziana jest pod koniec tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-09-22

Najlepsza jest tam muzyka. Całość mocno kojarzy mi się z American Hustle. Już mogli napisać, że Brad Pitt ma tego Oscara, dostał go wprawdzie jako producent 12 Years A Slave, no ale Oscar to Oscar a nie nominacja :)

Redox 2015-09-24

Wydaje mi się, że dobrych filmów o ostatnim kryzysie w USA, powstało niewiele. Zapowiada się niezwykle ciekawie – co tu ukrywać – głównie ze względu na silną obsadę. Nie spodziewałem się, że "The Big Short wystartuje jeszcze w tym sezonie w wyścigu po najważniejsze nagrody.

Gracjan Mikitin 2015-09-22

Bale w zwiastunie wydaje mi sie być najkonkretniejszy i kurczę, czuję nominację. Reszta też nieźle, ale oprócz Bale’a to chyba Carell robi największe wrażenie. Ekonomia to nie moje klimaty, ale dla takiej obsady po prostu będzie trzeba to zobaczyć.

Proszę czekać…