Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy oficjalny tytuł kontynuacji Prometeusza! 3

Wreszcie poznaliśmy oficjalny tytuł kontynuacji Prometeusza, który zostanie wyreżyserowany przez Ridleya Scotta. Co niektórzy z pewnością będą nim zaskoczeni.

Swego czasu chodziły plotki, że sequel filmu z roku 2012 może mieć w tytule słowo "Paradise". Jak się okazało plotki nie kłamały. Oficjalny tytuł filmu brzmi bowiem:

ALIEN: PARADISE LOST

Jak Wam podoba się dobór tytułu dla tej produkcji?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-09-24

Wygląda mi to na jakieś zakulisowe gierki. Po prostu Scott z jakichś powodów blokuje powstanie Obcego 5 od Blomkampa. Najpierw przypomniał sobie o tym sequelu gdy poczuł na plecach oddech młodszego kolegi, zapewne P2 czekał w zamrażarce na gest od Scotta, który wolał zajmować się Adwokatem, Exodusem i Marsjaninem.

Teraz nagle postanowił użyć nazwy Alien, wiadomo, że piątka od Blomkampa mogłaby funkcjonować pod tym samym szyldem, ale sądzę, że wytwórnia nie byłaby zadowolona z takiego obrotu spraw. Nie bez powodu Star Wars: Roque One, potem Star Wars Anthology: Roque One, ostatecznie skończyło jako po prostu Roque One. Zapewne grupy fokusowe niezainteresowane kinem gubiły się w chronologii.

Proszę czekać…