Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hugh Jackman namaścił swojego następcę 1

Fani Wolverine’a i Hugha Jackmana z pewnością do dzisiaj ubolewają z faktu, że już niebawem będziemy żyć w świecie, w którym gwiazdor nie będzie wcielał się w postać jednego z najpopularniejszych mutantów (o czym w ubiegłym roku informował w jednym z wywiadów, a niedawno potwierdził na swoim Instagramowym koncie). Sam Jackman w jednym z wywiadów podał nazwisko aktora, którego widziałby w tej roli.

Według Jackmana idealnym kandydatem do zagrania Rosomaka byłby gwiazdor Mad Maxa: Na drodze gniewu, Tom Hardy. Na razie jednak nie ma żadnych informacji na temat ewentualnych kandydatów. A czy wy widzielibyście Hardy’ego w tej roli?

Jeśli już jesteśmy przy Wolverinie, to warto wspomnieć o ostatnim filmie, w którym zobaczymy Jackmana w tej roli. Prace nad "Wolverine 2" rozpoczynają się już niebawem. Magazyn Collider w rozmowie z gwiazdorem dowiedział się co nieco na temat fabuły.

W filmie pojawi się Profesor Charles Xavier, którego zagra oczywiście Patrick Stewart. Nowa odsłona Rosomaka ma pokazać bliskie relacje pomiędzy nim a Xavierem, które można porównać do relacji pomiędzy ojcem i synem. Dzięki temu zostanie rzucone światło na całkiem nowe oblicze Profesora X.

Premiera "Wolverine 2" w 2017 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com/Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…