Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Posłuchajcie piosenki z Bonda! 2

W sieci w końcu zadebiutowała piosenka Sama Smitha, która będzie promowała nadchodzący film o Jamesie Bondzie, w reżyserii Sama MendesaSpectre.

Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

Premiera 6 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Movieman 2015-09-25

Zazwyczaj przy tego typu premierach robi się zestawienie najlepszych piosenek z filmów o Bondzie. Po utworze Sama Smitha można by jednak zabrać się za stworzenie najgorszych. Idealnie by pasowało.

tjindy 2015-09-26

Miałkieeee.. Kompletnie nie pasuje do nowego Bonda – brutala. No ale taka moda na zawodzenie, skrzeczenie, pianie tylko nie śpiewanie ;)

Santanico 2015-09-25

Taki efekt był do przewidzenia w momencie kiedy ogłoszono kto zaśpiewa piosenkę do Bonda. Zdecydowanie jeden z najgorszych bondowskich utworów

Quagmire 2015-09-25

Jak na razie słyszałem tylko półtora minutowy fragment z tego miejsca:
http://www.rmf24.pl/kultura/news-nowa-piosenka-do-bonda-zadebiutowala-w-sieci-jak-wam-sie-pod,nId,1892834

Ciężko się tego słucha. Przypomina balladę jakiegoś boysbandu z lat 90-tych, albo podróbkę smutów Robbiego Williamsa królujących w radiu dekadę temu. Sukcesu nie wróżę, bo nawet trudno to zanucić czy zapamiętać. Dla świętego spokoju wręczą nominacje do Oscara i Globów, ale raczej na tym się skończy.

Lady Gaga i Diane Warren napisały piosenkę do dokumentu o gwałtach na uniwersyteckich kampusach. Sądzę, że wciągną Smitha nosem w tym sezonie nagród i mają Oscara w kieszeni.
http://www.youtube.com/watch?v=ZmWBrN7QV6Y

Movieman Quagmire 2015-09-25

Myślałem, że nigdy tego nie napiszę, ale faktycznie ta piosenka Gagi fajna :o

Quagmire Movieman 2015-09-25

Nie mogę z tym refrenem, przecież to brzmi jakby dorosły facet parodiował śpiewanie dziecka. Czy on w ogóle słyszał kiedyś jak śpiewa się w wysokich tonacjach? Słuchał Cornella z początku lat 90-tych w Temple of The Dog i Soundgarden? Masakra. Oby mnie nie prześladowało wszędzie tak jak utwór Adele.

Movieman Quagmire 2015-09-25

Na bank będzie to w radiu, tv leciało do końca roku :D przynajmniej Smith nie kłamał, że napisał tę piosenkę w 30 minut :-p

Quagmire Movieman 2015-09-25

Tekst brzmi jak z Generatora Ballad 2000, więc wierzę w te pół godziny :)

Proszę czekać…