Jet Li obudzi Mumię po raz trzeci 0

Jet Li zagra czarny charakter w obrazie przygodowym Mumia 3. Czy kolejna część tego filmu ma jeszcze sens?

Na temat fabuły wiadomo tyle, że akcja będzie rozgrywać się w Chinach w czasach starożytnych a następnie przeniesie się do czasów po II wojnie światowej. W filmie pojawia się słynna terakotowa armia cesarza Qin.Według wcześniejszych zapowiedzi w filmie ma się ponownie pojawić Rachel Weisz.

Za reżyserię odpowiada Rob Cohen. Scenariusza npisali Alfred Gough i Miles Millar. Produkują Stephen Sommers i Bob Ducsay.

Jet Li zagrał w filmach Człowiek pies czy Od kołyski aż po grób.

megafon.pl

Kadr z filmu Mumia 1999Kadr z filmu Mumia 1999

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

kisielmaniak

Pierwsza część filmu "Mumia" była przede wszystkim śmieszna komedią. Druga część filmu tez była niczego sobie, więc faktycznie autor nagłówka trochę przesadził. Chociaż z drugiej strony nie wiem czy będzie miało sens robienie 3-iej części bez udziału "Brendana Frasera" bez którego nie wyobrazam sobie kontynuacji.
PS.Sensu nie było w tworzeniu filmy "Rocky Balboa" bo praktycznie nie wniósł on nic nowego (jedyną różnica było to,że walka tym razem odbyła sie tym razem na ringu).

Neo10

A tam mumie obie części były w miare niezłe głównie za ciekawą tematykę także myślę że 3 część jeszcze z jetem lee może być całkiem niezła ;]

naglowek dodalem od siebie :) subiektywnie przyznaje :) bo o ile Rocky i Rambo to te filmy cos tam wnosily i odniosly sukces :) a Mumia nie przypominam sobie zeby byly przebojami ;) wiec po co …. jedynke jeszcze jakos znioslem – glownie dzieki efektom ale trojka …. hmmm – subiektywnie oceniem ze nie ma :) ale pytanie nie zawiera tez ze nie warto :) tylko pytanie :) czy ma sens :)

Anonimowy

Zgodzę się z przedmówca.

Poza tym, że Jet Li zagra, wiadomo już conajmniej miesiąc.

Jay

O co chodzi z naglowkiem? oO Jakos nie widzialem podobnych naglowkow kiedy byly newsy o nowym Rocky’m czy Rambo, wiec troche mi to subiektywnoscia zajezdza.

Proszę czekać…