Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #11 0

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

W Los Angeles po raz 67 rozdano nagrody Emmy

W niedzieli na poniedziałek czasu polskiego, po raz 67 w Los Angeles rozdano telewizyjne Oscary, jak często mówi się o nagrodach Emmy. Gala była prowadzona przez Andy’ego Samberga, gwiazdę serialu Brooklyn 9-9. Faworytów do wygrania było kilku, a kto ostatecznie zgarnął najwięcej złotych statuetek?

Astronauci obejrzeli nowy film Ridleya Scotta

Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej mieli okazję obejrzeć przedpremierowo nowy film Ridleya Scotta – Marsjanin. To się dopiero nazywa premiera!

11 minut polskim kandydatem do Oscara!

11 minut polskim kandydatem do Oscara! Jerzy Skolimowski z szansami na najbardziej pożądaną statuetkę filmową świata.

Ile sequeli Prometeusza planuje Ridley Scott

Ridley Scott aktualnie pracuje nad promocja swojego najnowszego dzieła – Marsjanin. Dziennikarze nie szczędzą sobie jednak pytań o jego kolejny projekt, który ma być kontynuacją Prometeusza. Uznany reżyser w jednym z wywiadów wyznał, że druga odsłona serii może nie być ostatnią.

Wesley Snipes o crossoverze Blade’a i Avengers

Marvel Studios jakiś czas temu nabyło prawa do czterech ikonicznych postaci z kart komisów – Blade’a, Ghost Ridera, Punishera i Daredevila. Jak wiadomo z tego ostatniego zrobiła znakomity użytek i stworzyło świetny serial wraz z Netfliksem. Ale co z pozostałymi?

John Boyega o scenariuszu Przebudzenia mocy

John Boyega to jedna z gwiazd filmu J.J. Abramsa, Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Aktor, który wcześniej znany był głównie z roli w akcyjniaku Atak na dzielnicę wypowiedział się na temat swojej reakcji po przeczytaniu scenariusza produkcji.

Znamy oficjalny tytuł kontynuacji Prometeusza!

Wreszcie poznaliśmy oficjalny tytuł kontynuacji Prometeusza, który zostanie wyreżyserowany przez Ridleya Scotta. Co niektórzy z pewnością będą nim zaskoczeni.

Hugh Jackman namaścił swojego następcę

Fani Wolverine’a i Hugha Jackmana z pewnością do dzisiaj ubolewają z faktu, że już niebawem będziemy żyć w świecie, w którym gwiazdor nie będzie wcielał się w postać jednego z najpopularniejszych mutantów (o czym w ubiegłym roku informował w jednym z wywiadów, a niedawno potwierdził na swoim Instagramowym koncie). Sam Jackman w jednym z wywiadów podał nazwisko aktora, którego widziałby w tej roli.

Posłuchajcie piosenki z Bonda!

W sieci w końcu zadebiutowała piosenka Sama Smitha, która będzie promowała nadchodzący film o Jamesie Bondzie, w reżyserii Sama Mendesa – Spectre.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…