Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fenomenalne zdjęcia Zjawy Alejandro G. Iñárritu 1

25 grudnia do kin w Stanach Zjednoczonych wejdzie jeden z faworytów w walce o najbardziej prestiżowe nagrody – Zjawa w reżyserii Alejandro Iñárritu. Dzisiaj dla widzów, którzy z zapartym tchem oczekują tego filmu mamy kilka fantastycznych fotografii z filmu. Zapraszamy do naszej galerii.

Rok 1822. Hugh Glass, traper i poszukiwacz przygód, zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia i poważnie raniony w niedostępnym, górzystym terenie. Przeczuwając, że zbliża się śmierć, opłaca dwóch najemników, by czuwali przy nim do końca i zapewnili mu pochówek. Ci porzucają go i uciekają z pieniędzmi. Wbrew wszystkiemu Glassowi udaje się przetrwać i rusza w pościg za zbiegłymi najemnikami, by wymierzyć im sprawiedliwość.

W obsadzie między innymi Leonardo Di Caprio oraz Tom Hardy. Autorem zdjęć do obrazu jest Emmanuel Lubezki. W Polsce premiera filmu zapowiedziana jest na 26 stycznia.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Redox 2015-09-29

Ja się akurat tym razem zgadzam z tytułem newsa. Fotografie potwierdzają ten olśniewające nasycenie i ujęcia ze zwiastuna.

PS. Lubezki powinien być wspomniany w pierwszym akapicie a nie pod koniec ostaniego :)

Redox Redox 2015-09-29

Tyle osob hejtuje po cichu, ze zamiast odpowiadac na komentarz (w tym przypadku Elizabeth) zakladaja nowa odpowiedz, a sam to wlasnie zrobilem ;_;

Kasia Redox 2015-09-30

Te, które zostały dodane do filmu dzisiaj są lepsze.

Kasia 2015-09-29

"Fenomenalne zdjęcia" – bez przesady.

Proszę czekać…