Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Córka Paula Walkera pozwała Porsche! 1

Jak podają amerykańskie media, córka gwiazdy serii Szybcy i wściekli, Meadow Rain Walker pozwała Porsche. Córka gwiazdy obwinia firmę i błędy konstrukcyjne samochodu, w którym zginął jej ojciec.

W pozwie, który liczy sobie 18 stron można przeczytać między innymi o błędach takich jak brak odpowiedniego systemu stabilizacyjnego oraz brak zabezpieczenia w razie wybuchu pożaru. Według córki Paula Walkera oraz jej prawników, gdyby te elementy były w aucie sprawne jej ojciec by żył.

Nie wiadomo jak wielkiego odszkodowania będzie żądała Meadow Rain Walker.

Przypomnijmy Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Wówczas Roger Rodas, który prowadził z nadmierną prędkością Porsche Carrera GT stracił panowanie nad kierownicą. Maszyna uderzyła w latarnię i drzewa, a następnie stanęła w płomieniach. Jak się później okazało po przeprowadzonej sekcji zwłok, aktor spłonął żywcem.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2015-09-30

A czy czasem Porsche nie może łatwo odbić tych argumentów? Czy czasem Walker nie przejechał się samochodem prosto z wystawy targów motoryzacyjnych? Czy musi on spełniać normy dla samochodów dopuszczonych do normalnego ruchu? Pytam, bo nie wiem. W każdym razie, wcześniej podawali, że córka odziedziczyła 10 mln$ nie licząc nieruchomości i innych dóbr, pozew wygląda po prostu na zemstę, albo otumanienie 17-latki przez grupę obrotnych prawników.

KubiQ Quagmire 2015-09-30

Ja mam inny fajny argument którym łatwo można odbić ten pozew – samochód w którym Paul się rozbił ma ponad 10 lat! Nie mógł posiadać technologii z najnowszych hiperaut, bo w 2003 roku tych technologii zwyczajnie nie było! Inna sprawa to fakt że nawet najlepsze technologie dotyczące stabilizacji toru jazdy nie ocalą cię w momeńcie gdy łupniesz w drzewo ze znaczną prędkością…

Camizi 2015-09-30

Bo nic tak nie podnosi na duchu po stracie bliskiej osoby jak kilka milionów odszkodowania. :V

Proszę czekać…