Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pełna zapowiedź Zjawy od Iñárritu 5

Dopiero co w sieci zadebiutowały nowe zdjęcia filmu Zjawa w reżyserii Alejandro Iñárritu (znajdziesz je TUTAJ), a tuż po nich pojawił się pełny zwiastun tej wyczekiwanej przez wielu fanów produkcji.

Rok 1822. Hugh Glass, traper i poszukiwacz przygód, zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia i poważnie raniony w niedostępnym, górzystym terenie. Przeczuwając, że zbliża się śmierć, opłaca dwóch najemników, by czuwali przy nim do końca i zapewnili mu pochówek. Ci porzucają go i uciekają z pieniędzmi. Wbrew wszystkiemu Glassowi udaje się przetrwać i rusza w pościg za zbiegłymi najemnikami, by wymierzyć im sprawiedliwość.

W obsadzie między innymi Leonardo Di Caprio oraz Tom Hardy. Autorem zdjęć do obrazu jest Emmanuel Lubezki. W Polsce premiera filmu zapowiedziana jest na 26 stycznia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2015-09-29

Niesamowita zapowiedz, ktora daje pelniejszy obraz o czym opowiada film. Po zwiastunie widac, ze R-ka nie zostala nadana od tak.

Quagmire 2015-09-30

Ten niedźwiedź to jeden z najlepszych komputerowych zwierzaków jakie widziałem. Czy Lubetzki idzie po trzeciego z rzędu Oscara? Wydaje się, że jego najgroźniejszym konkurentem będzie Robert Richardson za Hateful Eight, trzecim liczącym się kandydatem jest oscarowy nieszczęśnik Roger Deakins. Nie sądzę jednak aby jego praca przy Sicario robiła aż takie wrażenie, a sam Lubetzki pokonał go już dwa razy.

Proszę czekać…