Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Death Note z główną rolą 0

Reżyserią czwartej ekranizacji popularnej mangi Death Note zajmie się Adam Wingard. To tym już wiemy. Tymczasem poznaliśmy jedną z głównych ról.

Light

Nat Wolff jest bliski podpisania kontraktu ze studiem Warner Bros. W tym roku swojego aktorskiego kunsztu użyczył w nastoletnim hicie pt. Papierowe miasta. Niebawem na ekranach kin pojawi się za sprawą premiery "Praktykanta".
Główym bohaterem Death Note jest Light Yagami – japoński licealista, który ma do swojej dyspozycji tajemniczy notes związany z bogiem śmierci, Ryukiem. Wystarczy, by Light znał twarz jakiejś osoby, a następnie wpisał jej imię i nazwisko do notesu, by w ciągu niecałej minuty zakończyć jej życie. Dodatkowo Notes pozwala również na dokładne zaplanowanie okoliczności śmierci.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…