Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #12 1

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Ile części Szybkich i wściekłych przed nami?

Śmierć Paula Walkera bardzo mocno zmieniła plany odnośnie serii Szybcy i wściekli. Fani wciąż zastanawiają się jak długo saga będzie trwała i ile części jeszcze powstanie. Głos w tej sprawie zabrał Vin Diesel.

Batman v Superman otrzymał kategorię wiekową

MPAA przyznała kategorię wiekową nadchodzącemu widowisku komiksowemu w reżyserii Zacka Snydera – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wydaje się, że osoby, które śledzą na bieżąco informacje na temat tej produkcji nie będą tym wyborem zaskoczone.

Zdjęcie z nowego filmu Mela Gibsona

Mel Gibson powrócił zza światów i jest w trakcie kręcenia swojego kolejnego filmu. Hacksaw Ridge będzie pierwszym od 2006 roku filmem za kamerą, którego stanął twórca Braveheart. Z tej okazji w sieci zaprezentonawno pierwszą fotografię, w której główną rolę gra Andrew Garfield.

Hotel Transylvania 3 powstanie, ale…

Hotel Transylvania 2 świetnie poradził sobie w weekend w amerykańskim box office’e. Dobry wynik zaowocował już planami nad kolejną częścią. W jej produkcji zajdzie jednak jedna, aczkolwiek bardzo ważna zmiana.

HBO zajmie się serialem o Strażnikach

Wielka informacja dla fanów filmu Watchmen – Strażnicy. Wygląda na to, że za jakiś czas możemy spodziewać się serialu na podstawie komiksu. Produkcję serii ma bowiem w planach stacja HBO, która będzie współpracować z Zackiem Snyderem.

Mike Tyson powalczy z Ip Manem?

W okresie świątecznym w światowych kinach premierę będzie miała trzecia część przygód mistrza sztuk walki – Ip Mana. W tytułowej roli ponownie wystąpi Donnie Yen. Tym razem stanie on w szranki z samym Mike’em Tysonem.

To już koniec Terminatora

Jak donoszą amerykańskie media, Terminator: Genisys będzie ostatnią częścią serii, którą zapoczątkował James Cameron. Przynajmniej w najbliższym czasie nie szykuje się produkcja kolejnej odsłony, w której ludzie i maszyny toczą wojnę.

CBS stworzy reboot MacGyvera

Dla fanów klasycznego serialu MacGyver mamy interesujące wieści. Stacja CBS planuje stworzyć nową wersja produkcji powstałem w latach osiemdziesiątych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-04

Kategoria wiekowa BvS – żadne zaskoczenie, jedyna słuszna decyzja. Za to ucieszył mnie news o serialowej wersji "Strażników" u HBO!

PS. Chętnie przy tym newsie widziałbym możliwość oddania głosu na najważniejszą wiadomość tygodnia. Ankietka na pewno przyprowadziłaby ludzi, bo ta sekcja komentarzy tej serii ostatnio świeci pustką.

Gracjan Mikitin Redox 2015-10-04

W takim razie w przyszłym tygodniu się o tym pomyśli!

Proszę czekać…