Postacie z The Knick powracają w nowej zapowiedzi!

Cinemax opublikował kolejną zapowiedź do drugiego sezonu swojego medycznego serialu zatytułowanego The Knick. Wszystkie dziesięć odcinków, podobnie jak w pierwszym sezonie, wyreżyserował Steven Soderbergh. Premierowy odcinek nowego sezonu zadebiutuje za niecałe dwa tygodnie – 16 października.

Akcja serialu dzieje się na początku XX wieku. Dr John Thackery (w tej roli Clive Owen) to narcystyczny, arogancki i uzależniony od kokainy, genialny chirurg, stojący na czele odważnego zespołu nowojorskiego szpitala. Postać ta jest oparta na autentycznym lekarzu Williamie Stewartie Halstedzie (1852 – 1922), który był uzależniony od kokainy i morfiny.

Nowy zwiastun:

Pozostałe teasery i pierwszą pełną zapowiedź znajdziecie w sekcji Wideo na stronie serialu.

Źrodło: Cinemax


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.