Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Spot telewizyjnty Paranormal Activity: Inny wymiar 0

W sieci zaprezentowany został spot telewizyjny promujący ostatnią cześć serii grozy Paranormal Activity: Inny wymiar. Znajdziecie go poniżej.

Wydaje się, że to nie dom odwiedzały duchy, nawiedzona jest… TA rodzina. Po przeprowadzce w nowe miejsce, daleko od domu, po którego ścianach spłynęło tyle krwi, Katie (Katie Featherston, jedyna aktorka, która pojawia się w każdej części serii) i jej rodzina próbuje rozpocząć nowe życie w spokojnym Palo Alto w słonecznej Kalifornii. Ale słońce wybrzeża nie rozjaśni mroku tajemnic, które sprawiają, że duchy podążają za rodziną Katie.

Seria "Paranormal Activity" to absolutny kasowy hit. Wszystkie części na całym świecie zarobiły ponad 800 milionów dolarów, przekraczając budżet wszystkich filmów 45-krotnie! Z pewnością jednym z głównych celów Innego wymiaru będzie przekroczenie miliarda dolarów, a do tego potrzeba niespełna 190 milionów. Jak do tej pory takie pieniądze zarobiły tylko pierwsza i ostatnia część. Czy się uda? Tego dowiemy się już niebawem.

Premiera 23 października.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…