http://vimeo.com/mironkundzicz

Foremniak i Linda pod jednym dachem od kwietnia 0

5 kwietnia o 20.00 na antenie Polsatu widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze dwa odcinki nowego serialu komediowego 'I kto tu rządzi?'

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy pewien wdowiec Tomek Czajka (w tej roli Bogusław Linda), którego właśnie zwolniono z pracy, w trosce o przyszłość swojej córki Marty (Gabrysia Pietrucha), postanawia wyprowadzić się z podrzędnej dzielnicy Warszawy do ekskluzywnego Konstancina. Tam córka będzie miała szansę na dobra szkołę i lepsze towarzystwo. Są tylko dwie przeszkody. Mieszkanie i praca. Jednak dzięki przypadkowi Tomasz trafia do domu ślicznej, zapracowanej rozwódki Agaty Batyckiej (Małgorzata Foremniak) samotnie wychowującej dorastającego syna Kamila i zostaje zatrudniony jako… pomoc domowa. W domu mieszka także szalona babcia (Elżbieta Sloboda). Wymieszanie takiego towarzystwa pod jednym dachem prowadzi to zadania tytułowego pytania „I kto tu rządzi?”.

Bogusław Linda / galaktyka.bizz.plBogusław Linda / galaktyka.bizz.pl

Sitcom jest polskim odpowiednikiem amerykańskiego formatu ?Who?s the boss? należącego do Sony Pictures Television International. W USA emitowała go w na przełomie lat 80. i 90. zeszłego wieku stacja ABC.

Adaptacji scenariusza dokonał Bartosz Wierzbięta (autor tłumaczenia ?Shreka?), a całość reżyseruje Maciej Ślesicki (reżyser ?13 posterunku?). Serial na zlecenie Polsatu produkuje ATM Grupa.

Sitcom „I kto tu rządzi?” emitowany będzie w każdy czwartek o godz. 20.00 na antenie Polsatu, począwszy od 5 kwietnia. W dniu premiery stacja pokaże dwa odcinki serialu. Pierwsza seria „I kto tu rządzi?” liczy 13 odcinków.

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Aseq

Wystarczy dodać głupie "m.in." ;-)

Yasha

Nie wiem dlaczego Shrek został wyróżniony.
Bartosz jest autorem polskich dialogów do większości współczesnych pełnometrażowych animacji.
Ludzie znają chyba nie tylko Shreka – jest seria Asterixa, Po rozum do mrówek, Wpuszczony w kanał, Sezon na misia, Madagaskar, Mulan, Mój brat niedźwiedź, Lilo i Stich, Atlantyda, Rybki z ferajny i wiele innych.
Pisanie o Shreku jest mylące – tak jakby gość zrobił tylko to i z tego był znany. A to ani pierwsze, ni najnowsze.

Proszę czekać…