Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[Aktualizacja] Wygląda na to, że dokonano wyboru! 0

Jak donoszą media producenci ósmej części kasowej serii "Szybcy i wściekli" mają na swojej liście cztery nazwiska, które powalczą o stołek reżysera. Kto jest wśród nich?

Wydawało się, że jednym z nich może być Rob Cohen, który miał okazję pracować już z Vinem Dieselem przy okazji pierwszej odsłony. Jednak nic z tych rzeczy. W kręgu zainteresowań znajdują się reżyser znakomicie przyjętego przez krytyków, jak i widzów Straight Outta ComptonF. Gary Gray, Louis Leterrier mający na swoim koncie chociażby Iluzję, Adam Wingard czyli człowiek odpowiedzialny za stworzenie Gościa, a także najmniej znany z tego grona Will Eubank, który w ubiegłym roku wyreżyserował film sci-fi Signal.

Tak, więc wygląda na to, że saga pod tytułem "Kto reżyserem "movie-link movie-affiliate" data-id="686575" href="http://fdb.pl/film/686575-szybcy-i-wsciekli-8">Fast 8?" trwa. Tym razem jest ona trochę bliższa zakończeniu. A Wy kogo widzielibyście na stołku reżysera?

AKTUALIZACJA

Wygląda na to, że sprawa reżysera kolejnej części serii została rozstrzygnięta. A wszystko za sprawą Vina Diesela i jego konta na facebooka. Gwiazdor wrzucił bowiem fotografię z reżyserem Straight Outta ComptonF. Gary Gray.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…