Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy zobaczymy Mike'a Moralesa w uniwersum Marvela? 0

Spekulacji na temat Mike’a Moralesa i jego pojawienia się w filmowym uniwersum Marvela ciąg dalszy. Swoją cegiełkę dorzucił także Jon Watts, który stanie za kamerą kolejnego solowego filmu o Spider-Manie.

Nie mogę na ten temat rozmawiać, ponieważ mógłbym powiedzieć za wiele. Nadal jesteśmy w trakcie pisania fabuły. Scenariusz nie został jeszcze skończony, więc kto wie.

powiedział Jon Watts w wywiadzie udzielonemu Yahoo Movies.

Jeśli chodzi o samą postać Mike’a Moralesa to własnie ona został nowym Człowiekiem Pająkiem po śmierci Petera Parkera. Całe to wydarzenie miało miejsce w alternatywnym świecie marvelowskiego uniwersum.

Jak wiadomo od dawna nowym Peterem Parkerem został Tom Holland, którego będziemy mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy w Captain America: Civil War. Raczej mało prawdopodobne, aby twórcy chcieli wprowadzać do filmowego uniwersum alternatywne rzeczywistości. Przynajmniej nie na tym etapie.

Źrodło: cinemablend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-10-07

-Czy w filmie pojawi się postać Tadeusza Norka?
-Nie mogę na ten temat rozmawiać, ponieważ mógłbym powiedzieć za wiele. Nadal jesteśmy w trakcie pisania fabuły. Scenariusz nie został jeszcze skończony, więc kto wie.

Tyle jest warta ta jego dyplomatyczna wypowiedź :) Nowy w Hollywood, ale już widać, że dobry w PR-owe klocki.

Marek Jacek Quagmire 2015-10-07

Aż się oplułem :)

Gracjan Mikitin 2015-10-07

Rola Moralesa wydaje się wręcz być stworzona dla Donalda Glovera. Jednak szanse na pojawienie się tej postaci w najbliższych kilku latach oceniam na zerowe. A nawet jakby się Marvel zdecydował za te kilka lat na Moralesa to Glover będzie już podchodził pod czterdziestkę. Chociaż może wtedy byłby czas na podstarzałego Pajączka .

Proszę czekać…