Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Największa produkcja w karierze Luca Bessona! 1

Luc Besson, twórca Piątego elementu, Leona Zawodowca i Lucy, powraca z największą produkcją w swojej karierze. Valerian i Miasto Tysiąca Planet to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa.

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

W obsadzie superprodukcji Luca Bessona: topmodelka i aktorka Cara Delevingne (Legion samobójców), nominowany do Oscara, laureat Złotego Globu Clive Owen (Bliżej, Ludzkie dzieci) oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood – Dane DeHaan (Niesamowity Spider-Man 2).

Humor Strażników Galaktyki, rozmach Gwiezdnych Wojen i wizjonerstwo Piątego elementu – to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
Michał 2015-10-07

Humor Strażników Galaktyki, rozmach Gwiezdnych Wojen i wizjonerstwo Piątego elementu – to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!
hmmm…jakoś w to wątpię. Żeby czasem nie wyszło z tego takie wysokobudżetowe "widowisko" jak Jupiter Intronizacja

Quagmire Santanico 2015-10-08

Rany, już czuję, że to będzie galaktyczna klapa. Beeson w beznadziejnej formie jak z Lucy, komiks znany chyba tylko w Europie, design zapewne jak z Piątego elementu, w najgorszym wypadku rozwolnienie projektantów znane z Jupitera Intronizacji. W dodatku fatalna w Paper Towns Cara Delevingne jako kosmiczna, zapewne wojownicza agentka o posturze liścia na wietrze. Znowu tylko jej brwi będą starały się coś zagrać :)

Michał Quagmire 2015-10-08

Tak w ogóle to dziwię się,że Besson dostaje taki budżet

Quagmire Santanico 2015-10-08

Ja też, ale jednak wielki sukces kasowy Lucy wystarczył aby zapomniano o jego chudych latach.

Gracjan Mikitin Quagmire 2015-10-08

Teraz tylko czekać aż Shyamalan znowu dostanie ze 150 mln na film :)

Michał Movieman 2015-10-09

Och tak,Shyamalan z takim budżetem z jakimś zakręconym mrocznym thrillerem z jakimiś utalentowanymi gwiazdami jak np. Jai Courtney, Channing Tatum i Melissa McCarthy

Quagmire Santanico 2015-10-09

Tatum pojawi się w nowych filmach Coenów, Tarantino i Aronofsky’ego, więc co to dla niego Shyamalan :)

Proszę czekać…