Największa produkcja w karierze Luca Bessona!

Luc Besson, twórca Piątego elementu, Leona Zawodowca i Lucy, powraca z największą produkcją w swojej karierze. Valerian i Miasto Tysiąca Planet to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa.

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

W obsadzie superprodukcji Luca Bessona: topmodelka i aktorka Cara Delevingne (Legion samobójców), nominowany do Oscara, laureat Złotego Globu Clive Owen (Bliżej, Ludzkie dzieci) oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood – Dane DeHaan (Niesamowity Spider-Man 2).

Humor Strażników Galaktyki, rozmach Gwiezdnych Wojen i wizjonerstwo Piątego elementu – to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!

Źrodło: informacja prasowa


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)