Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kto podłoży głos nowej księżniczce Disneya 1

Walt Disney Animation Studios ogłosiło kto użyczy swojego głosu bohaterce najnowszej animacji Disneya, Moanie. Imię nowej księżniczki Disneya posłuży również za tytuł filmu, który do kin wejdzie 23 listopada 2016 roku.

Aktorką, która użyczy głosu Moanie będzie 14 letnia Auli’i Cravalho pochodząca z wyspy Oahu na Oceanie Spokojnym, w archipelagu Hawajów. Oto co nastolatka powiedziała na temat granej przez siebie postaci w wywiadzie udzielonemu magazynowi People:

Od dziecka, aż do dzisiaj pragnęłam zostać jedną z księżniczek Disneya, a także piosenkarką lub aktorką. Moana ma niesamowity charakter. Jest dzielna, władcza, wie dokładnie czego chce i nie boi się o to zawalczyć. Uważam, że jest to coś co uda mi się świetnie przekazać. Uwielbiam patrzeć co ona robi w tym wspaniałym filmie, jak dojrzewa jako człowiek i pomaga swojej kulturze.

Już wcześniej poznaliśmy jednak prawdziwą gwiazdę produkcji. Swojego głosu w filmie użyczy także Dwayne Johnson, który wcieli się w postać pół-boga o imieniu Maui. Razem wyruszą w niesamowitą podróż pełną przygód, śladami przodków tytułowej bohaterki. Ich zadaniem będzie odnalezienie tajemniczej wyspy.

Moana jest reżyserowana przez duet Ron Clements i John Musker, który ma na swoim koncie między innymi Małą syrenkę oraz Herkulesa. Premiera filmu 23 listopada 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…