Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Shadowhunters - oto teaserowa zapowiedź serialu 0

Na Comic-Conie w Nowym Jorku, stacja ABC Family zaprezentowała teaserową zapowiedź swojego najnowszego serialu – Shadowhunters, który powstał na podstawie serii "Dary Anioła" autorstwa Cassandry Clare.

W rolach głównych wystąpią Katherine McNamara (Clary Fray), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Alberto Rosende (Simon), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Isaiah Mustafa (Luke Garroway) oraz Harry Shum Jr. (Magnus Bane).

W 2013 roku do kin wszedł film na podstawie powieści – Dary Anioła: Miasto kości. W głównych rolach wystąpili Lily Collins i Jamie Campbell Bower. Nie odniósł on jednak wielkiego sukcesu kasowego.

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…