Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bracia Coen pozdrawiają i krzyczą HAIL, CAESAR! 3

W sieci zadebiutował zwiastun nowego filmu braci Coen, który nosi tytuł Hail, Caesar. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Osadzona w latach pięćdziesiątych XX wieku satyra na Hollywood. Eddie Mannix (Josh Brolin), dziennikarska hiena, na tropie zagadki – nikt nie wie, co stało się z obsadą filmu, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach.

Oprócz Brolina w obsadzie George Clooney, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Channing Tatum, Scarlett Johansson, Jonah Hill i Frances McDormand.

Premiera w lutym przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-10

Czekam jak na każdy kolejny film Coenów. Zwiastun bardzo przypomina stylem twórczość Wesa Andersona, co nie jest żadnym umniejszeniem zapowiedzi.

Quagmire Redox 2015-10-10

Mi najbardziej kojarzy się z Bartonem Finkiem i Hudsuckerem Proxym, chociaż oczywiście w tonacji jest bliższy temu drugiemu. Skojarzenie z Andersonem celne, spotkałem się już z opiniami, że gdyby jednak wytwórnia przesunęła go na grudzień, to mógłby zadziałać w sezonie nagród podobnie jak The Grand Budapest Hotel.

Quagmire 2015-10-09

Świetny zwiastun! Czekam jako nieuleczalny fan Coenów. A jeśli ktoś pamięta serialowego Herkulesa, w 0:57 dawno nie widziany Salmoneus czyli Robert Trebor. Epizod ma zaliczyć także…Dolph Lundgren.

Proszę czekać…