Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[Ankieta] Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #13 2

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Wygląda na to, że dokonano wyboru!

Jak donoszą media producenci ósmej części kasowej serii "Szybcy i wściekli" mają na swojej liście cztery nazwiska, które powalczą o stołek reżysera. Kto jest wśród nich?

Czy zobaczymy Mike’a Moralesa w uniwersum Marvela?

Spekulacji na temat Mike’a Moralesa i jego pojawienia się w filmowym uniwersum Marvela ciąg dalszy. Swoją cegiełkę dorzucił także Jon Watts, który stanie za kamerą kolejnego solowego filmu o Spider-Manie.

SPOILER: Szykuje się kolejny powrót w Grze o tron?

Wygląda na to, że spekulacje na temat powrotu zmarłych bohaterów Gry o tron w kolejnym sezonie będą jednym z głównych tematów mediów w czasie produkcji szóstej serii serialu HBO.

Seria o Terminatorze jednak nadal żyje?

Nie minął nawet tydzień od wieści na temat zakończenia serii Terminator, a media już podały informacje o tym, że franczyza jeszcze nie umarła.

Największa produkcja w karierze Luca Bessona!

Luc Besson, twórca Piątego elementu, Leona Zawodowca i Lucy, powraca z największą produkcją w swojej karierze. Valerian i Miasto Tysiąca Planet to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa.

Motylek także doczeka się remake’u

Red Granite Pictures mające na swoim koncie takie filmy jak Wilk z Wall Street oraz Rogi, planuje stworzenie jednego z klasyków amerykańskiego kina – Motylek.

Disney przedstawił rozpiskę filmów na lata

The Walt Disney Studios przedstawiło plany na przyszłość i pokazało listę filmów, które zobaczymy w latach 2017-2020. Co ciekawe wiele z nich nie posiada jeszcze nawet tytułu.

Niezniszczalni 4 nadchodzą!

Spełniły się obietnice Sylvestra Stallone na temat czwartej części serii Niezniszczalni. Właśnie podano informację o tym, że film do kin wejdzie w 2017 roku.

Ile będzie kosztowała produkcja Avengers: Infinity War?

W przyszłym roku Marvel wystartuje z trzecią fazą swojego filmowego uniwersum. Rozpocznie ją film Captain America: Civil War. Całość zakończy widowisko Avengers: Infinity War, które zostanie podzielone na dwie części.

Lucasfilm ma kandydata do roli Bobby Fetta

Wygląda na to, że Lucasfilm znalazł kandydata do roli jednego z najbardziej znanych łowców nagród w świecie Gwiezdnych Wojen, Bobby Fetta. Jak podają media producenci rozważają zaangażowanie jednej z gwiazd tegorocznej klapy finansowej, Fantastycznej czwórki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…