Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niech Moc będzie z Alvinem i jego kumplami 1

20th Century Fox podało datę premiery filmu Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa. Czwarta część cyklu na ekrany kin zawita tego samego dnia co Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy – 18 grudnia. Z tej okazji zaprezentowano także nowy plakat.

Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają! Seria zbiegów okoliczności sprawia, że Alvin, Szymon i Teodor zaczynają wierzyć, że ich opiekun Dave ma zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie, a ich samych porzucić. Wyruszają więc na szaloną wyprawę, by zapobiec nadciągającej katastrofie.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

Powinni obawiać się "Sisters" wpadające na ekrany też tego samego dnia :D Datę wybrali fatalną i nawet tym nawiązaniem do SW raczej wiele nie zdziałają.

Quagmire Redox

Szalona decyzja, tyle lat interesuje się branżą i nie potrafię jej wytłumaczyć. Dlaczego nie z 23 na słabo obsadzony a bogaty w liczbę widzów 25 grudnia? Skąd w ogóle pomysł przenosin? Liczą na dzieciaki które nie załapią się na wyprzedane seanse Gwiezdnych Wojen? Jeśli będą oglądać ten film w towarzystwie focha, to wolę nie myśleć o ocenach na Cinema Score czy opiniach na Twitterze.

Proszę czekać…