Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prawa do Fantastycznej Czwórki w rękach Marvela? 2

Dzisiaj na łamach naszego portalu informowaliśmy Was o tym, że stacja Fox i FX stworzy dwa seriale na podstawie komiksów Marvela – Legion oraz Hellfire. Według najnowszych doniesień wynika, że ta współpraca ma także drugie dno.

Dzięki możliwości tworzenia seriali z mutantami w rolach głównych, 20th Century Fox dogadał się z Marvelem co do praw do Fantastycznej Czwórki. Co więcej, nie chodzi tylko i wyłącznie o postacie tytułowe, ale także czarne charaktery takie jak Galactus, Doctor Doom oraz Silver Surfer.

Ostatni reboot Fantastycznej Czwórki okazał się być sromotną porażką, więc cała ta "wymiana" może wyjść Foxowi na dobre. Marvel natomiast niedawno zaprezentował rozpiskę swoich filmów z czego tytuły na 2020 rok były owiane tajemnicą. Teraz spekuluje się, że jedna z tych dat może zostać zarezerwowana własnie dla F4 od Marvel Studios.

Aktualizacja

20th Century Fox zdementowało już te doniesienia. Wytwórnia planuje sama stworzyć kontynuację filmu z tego roku. Marvel nie posiada więc praw do Fantastycznej Czwórki.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-16

Od początku pachniało na nierealne przejęcie praw. Ale z tymi planami na kontynuację filmu w 2017 roku też byłbym ostrożny.

Proszę czekać…