http://vimeo.com/mironkundzicz

Aronofsky o bokserach 0

Darren Aronofsky wyreżyseruje dramat o bokserach, The Fighter.

Produkuje Paramount Pictures.

Mark Wahlberg i Matt Damon w Infiltracji 2006Mark Wahlberg i Matt Damon w Infiltracji 2006

Główne role mają zagrać Mark Wahlberg (Przetrwać w Nowym Jorku) i Matt Damon (Geronimo: Amerykańska legenda), którzy spotkali się wcześniej w nagrodzonym Oscarem obrazie Infiltracja.

Scenariusz zostanie oparty na życiu irlandzkiego boksera Mickey'a Warda (Wahlberg) i jego trenera, Dicka Eklunda (Damon). Historia zacznie się od ich wczesnych lat na ulicach miasta Lowell w stanie Massachusettes. Będzie w nim również pokazana walka Eklunda z uzależnieniem od narkotyków i Warda o pas mistrza świata w Londynie.

Scenarzystą jest Paul Attanasio (Suma wszystkich strachów).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zdjęcia do projektu mogą ruszyć już tego lata, ponieważ aktorzy i reżyser nie mają obecnie w planach innych projektów.

Darren Aronofsky urodził się na Brooklynie. Wyreżyserował do tej pory trzy pełnometrażowe filmy: Pi, Requiem dla snu i Źródło, oraz trzy krótkometrażowe: Supermarket Sweep, Fortune Cookie i Protozoa. Ma również na swoim koncie scenariusz do horroru Ciśnienie. Zdobył Open Palm Award, Independent Spirit Award i nagrodę za reżyserię na Festiwalu Filmowym w Sundance za Pi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…