Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lionsgate celuje w rekord otwarcia serii? 1

Czyżby szykował nam się światowy rekord otwarcia serii Igrzyska śmierci? Jest to całkiem możliwe. Właśnie ogłoszono, że film będzie miał premierę w Chinach 20 listopada, czyli w ten sam dzień co reszta świata.

Produkcja będzie w Chinach puszcza w technologii 3D oraz 2D w dwóch wersjach językowych – w oryginalnej ścieżce z napisami oraz z dubbingiem.

Obecny rekord serii należy do filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos – Część 1. Pomimo dużo gorszego startu w Stanach Zjednoczonych, który wyniósł 128 milionów dolarów (poprzednie odsłony zarabiały kolejne 152 i 158 milionów), obraz i tak zaliczył najlepsze otwarcie. Pomogły w tym rynki zewnętrzne. Ostatecznie film w globalnym box office’e na dzień dobry zgarnął 273.9 milionów dolarów.

Teraz wydaje się, że ten wynik może zostać poprawiony. Nie tylko ze względu chińskiej premiery, ale także tego, że film wyreżyserowany przez Francisa Lawrence'a jest finałem dochodowej serii. Sporo wskazuje na to, że fani na całym świecie będą chcieli jak najszybciej zobaczyć Jennifer Lawrence w akcji po raz ostatni.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…