#WszystkoGra - superpremiera na Walentynki 0

Film #WszystkoGra, którego premiera zapowiadana jest na Walentynki 2016, to połączenie wysokiej jakości kina rozrywkowego z nowoczesną formą, w której doskonale odnajdzie się zarówno pokolenie Facebooka, jak i starsi widzowie. Najlepsze polskie piosenki w nowoczesnych aranżacjach z choreografią Agustina Egurroli, wykonają: Kinga Preis, Stanisława Celińska, Eliza Rycembel, Antoni Pawlicki, Sebastian Fabijański oraz Bartosz Żuchowski.

„Ten film to połączenie świetnych piosenek z kawałkiem dobrego kina” – zapowiada producentka Sylwia Wilkos. „Chcieliśmy w naszym nowym filmie połączyć wysoki poziom artystyczny z rzeczami, które trafiają do masowego widza. Myślę, że dzięki pracy ze wspaniałymi twórcami, to nam się udało” – dodaje producent Klaudiusz Frydrych.

„Miałem wrażenie, że to plan Chicago czy Mamma Mii!. To będzie nowoczesna forma, coś co możemy skojarzyć z zachodnim, amerykańskim, dynamicznym filmem” – pracę na planie zachwala Antoni Pawlicki.

Film #WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć? W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Wszystko to w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love. Nowy blask tych przebojów podkreślą najlepsi tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…