Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jutro Powrót do przyszłości stanie się przeszłością 4

Można powiedzieć, że fani trylogii Powrót do przyszłości Roberta Zemeckisa czekali na ten dzień 26 lat. To właśnie dzisiaj, 21 października 2015 roku, główny bohater sagi, Marty McFly przeniesie się do naszych czasów.

Każdy doskonale wie, że ma to miejsce w drugiej odsłonie serii. To właśnie tam przenosi się bohater grany przez Michaela J. Foxa. Już na dzień dobry kolorowe Hill Valley wita McFly’a trójwymiarową reklamą filmu "Szczęki 19". Z tej okazji powstał nawet specjalny zwiastun promujący film wyreżyserowany przez… Maxa Spielberga.

Z okazji tego wydarzenia powstało również kilka interesujących reklamówem. Swój spot przygotowała między innymi firma Toyota. W reklamie zagrali odtwórcy głównych ról w filmie – Michael J. Fox oraz Christopher Llyod. Pepsi z kolei przygotowała reklamę Pepsi Perfect, którą spożywały postacie w Powrocie do powrotu II. Co ciekawe sam koncern wypuścił edycję limitowaną napoju w nakładzie 6,5 tysiąca butelek. Cena butelki? Oczywiście 20 dolarów i 15 centów.

A pamiętacie niesamowitą latającą deskę, na której Marty uciekał przed bandą rzezimieszków? Japoński koncern Lexus stworzył Hoverboard. Pracę nad deską trwały 18 miesięcy, ale jak pokazuje poniższy filmik zakończyły się sukcesem!

Ten dzień postanowili świętować również fani z Polski. Jeden z popularnych jutuberów – Cyber Marian stworzył filmik "Poldkiem do przyszłości" nawiązujący do trylogii. Możecie go obejrzeć poniżej:

21 października 2015 roku z pewnością jest dniem, w którym warto przypomnieć sobie chociażby Powrót do przyszłości II. Osoby posiadające telewizję kablową będą mieli do tego znakomitą okazję. Stacja TNT przygotowała dzisiaj specjalny maraton całej trylogii:

18:35 – POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI
21:00 – POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI II
23:15 – POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI III

Warto dodać, że kanał jest nadawany również w jakości HD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…