Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Intensywny zwiastun westernu Jane Got a Gun 3

W sieci zadebiutował pełny zwiastun westernu Jane Got a Gun w gwiazdorskiej obsadzie. W produkcji za kamerą, której stanął Lynne Ramsay zagrają między innymi Natalie Portman, Joel Edgerton, Ewan McGregor, Noah Emmerich oraz Rodrigo Santoro.

Piękna Jane Hammond (Natalie Portman) jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill (Noah Emmerich) obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys – i kończy półżywy z ośmioma kulami w plecach, Jane chwyta za broń, próbując wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Jej odwaga wywołuje wściekłość u przywódcy bandy – bezwzględnego Colina McCanna (Ewan McGregor), który poprzysięga kobiecie śmierć. Ostatnią nadzieją na ocalenie rodziny Hammondów staje się dawna miłość Jane – Dan Frost (Joel Edgerton), rewolwerowiec, którego nienawiść do Billa ustępuje tylko uczuciu, którym wciąż darzy jego żonę.

Na razie nie ma informacji na temat daty premiery.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-23

Nic nadzwyczaj ciekawego jak na razie w tej zapowiedzi. Szkoda, bo czekałem sporo na ten western (ze względu na te ciągnące się opóźnienia).

Proszę czekać…