[Aktualizacja] Gwiazda American Beauty walczy z demonami 2

Stacja WEtv ustaliła datę premiery drugiego w swojej historii oryginalnego serialu fabularnego – thrillera South of Hell z Meną Suvari (seria American Pie, American Beauty) w roli głównej. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu zostaną wyemitowane jeden po drugim na antenie stacji 27 listopada bieżącego roku.

Główną bohaterką serialu jest Maria Abascal (Suvari), oszałamiająca, 30-letnia łowczyni demonów. Wraz z bratem, Davidem (Zachary Booth, Układy), nie ustają w doążeniu wytropienia i zabijania demonów, które żyją w ciałach innych. Podobnie jak ci, na których poluje, Maria również jest wewnętrznie rozdarta i musi zmagać się z własnym demonem, Abigail, która mieszka wewnątrz niej, żywiąc się złą energią uwolnioną w czasie egzorcyzmów innych ludzi. Maria i Abigail dzielą duszę i przeznaczenie, ale w miarę jak Maria będzie rozpaczliwie próbować wypędzić Abigail, będzie się dowiadywać, jak daleko demon jest gotów się posunąć by pozostać częścią niej.

Oprócz Suvari i Bootha w obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Bill Irwin (Monday Mornings), jak Enos Abascal, jako ojciec Marii i Davida oraz przywódca lokalnej sekty; Drew Moerlein (V/H/S), jak Dusty, sąsiad głównej bohaterki; Lamman Rucker (Meet the Browns), jako wielebny Elijah Bledsoe, kapłan głęboko zafascynowany osobą Marii; Paulina Singer (Jak to się robi w Ameryce) jako córka pastora, Grace; Lydia Hearst (Cabin Fever: Patient Zero) jako południowa piękność Charlotte Roberts; Slate Holmgren (Niesamowity Spider-Man 2) jako lokalny diler narkotyków, Sweetmouth; i Lauren Vélez (Dexter), jak Tetra, duchowa informatorka.

Pierwszy odcinek serialu wyreżyserował Eli Roth (Hostel, Bękarty wojny), który obok Jasona Blooma (Naznaczony) będzie jednym z producentów serialu.

AKTUALIZACJA:
Pojawił się również pierwszy zwiastun serialu:

Źrodło: bloody-disgusting.com / collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…