Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejna porcja zdjęć zza kulis Batman v Superman 3

Jak wiadomo nowy numer magazynu Total Film jest poświęcony filmowi Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Z tej okazji w sieci pojawiają się kolejne informacje i zdjęcia z produkcji. Znajdziecie je w naszej galerii.

W magazynie można przeczytać także wypowiedź Zacka Snydera na temat Batmana i tego jaką przewagę ma ta postać na Supermanem. Według reżysera chodzi przede wszystkim o to, że Mroczny Rycerz wie jak wykorzystać słabość Człowieka ze stali. Tą słabością jest jego dobroć.

Jak wiadomo od dawna w starciu z Supermanem, Batman będzie walczył w specjalnie przygotowanej zbroi. Okazuje się, że będzie ona w całość stworzona z efektów specjalnych, a sam Affleck na planie korzystał ze stroju, którego używa się przy technologii motion-capture. Dzięki temu aktor miał dużo więcej swobody przy poruszaniu się.

Wiemy także jak będzie wyglądał prolog Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Początek filmu skupi się na pojedynku Supermana z Generałem Zoda. Będzie on jednak widoczny z perspektywy Bruce’a Wayne’a, który przez to wydarzenie zacznie pałać nienawiścią do Człowieka ze stali. Zresztą widać to na zwiastunie, w którym Wayne przygląda się jak dwójka przybyszów z Kryptonu niszczy budynek.

Budynek Bruce’a Wayne’a jest niszczony, a on sam stara się uratować jak najwięcej ludzi. Staje się wściekłym człowiekiem, który obawia się co Superman może zrobić. Dlaczego miałby zaufać obdarzonego supermocami kosmicie? Co jeśli obróci się on przeciwko ludzkości?

powiedział odtwórca roli Człowieka ze stali, Henry Cavill.

Na ten temat wypowiedział się również sam Ben Affleck:

To co jest niezwykle interesujące w postaci Batmana to, to że z jednej strony jest on niczym antagonista – musicie jednak pamiętać, że to walka pomiędzy Batmanem a Supermanem. Znalazł sie on w sytuacji, w której pała wielką nienawiścią do Supermana. Ma to wpływ na niego samego, jak i na ludzi z jego otoczenia, także Alfreda, który boi i martwi się o niego. Jest to coś interesującego i nowego.

Źrodło: Total Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-10-24

Podoba mi się kierunek w jakim rozwijają postać Batmana (wątek z antagonistą w wywiadzie). Mam nadzieję, że w ręce Afflecka trafi dobry materiał i zdecyduje się na realizację solowego filmu o Batku.

Proszę czekać…