Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jumanji będzie najpopularniejszą grą w święta 2016 1

Wiemy kiedy do kin zawita remake filmu Jumanji z roku 1995. Co więcej poznaliśmy także nazwisko człowieka, który zajmie się scenariuszem filmu.

Nowa wersja produkcji o magicznej grze swoją premierę będzie miała 25 grudnia przyszłego roku. Skrypt do filmu napisze autor Con Air – Lot skazańców- Scott Rosenberg. Zastąpi on na stanowisku scenarzysty Zacka Helma. Na razie nie wiadomo kto zasiądzie za kamerą produkcji, ani kto w niej wystąpi. Gwiazdą produkcji z lat dziewięćdziesiątych był nieżyjący już Robin Williams.

W starym, opuszczonym przed laty domu zamieszkali nowi lokatorzy – Judy i Peter, którymi po śmierci rodziców opiekuje się ciotka Nora. Wśród rzeczy, pozostawionych na strychu starego domu, Judy i Peter znaleźli grę planszową "Jumanji". Nie sposób się jej oprzeć. Wystarczy jeden rzut kostką i nagle znikąd wylatuje rój moskitów… Drugi ruch i dom zostaje opanowany przez stado małp. A za nim pojawia się lew i odziany w liście mężczyzna. To Alan (Robin Williams), który przed 26 laty rozpoczął grę i został przeniesiony w świat dżungli. Bo "Jumanji" nie można przerwać, trzeba grę doprowadzić do końca. Kolejny ruch należy do Sary, która zaczęła grać z Alanem. Musi teraz powrócić do "Jumanji" – za oknem hordy dzikich zwierząt już taranują miasto.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-26

Rosenberg nie napisał żadnego scenariusza od ponad dekady do filmu fabularnego, więc na razie chłodno podchodzę do jego kandydatury scenarzysty i w ogóle całego tego remake’a.

kpr 2015-10-25

<3 jumanji

Proszę czekać…