Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Johnny Depp znowu w świecie fantasy? 1

Wygląda na to, że Johnny Depp ani myśli o zerwaniu z filmami fantasy. Po udziale w takich produkcjach jak Alicja w Krainie Czarów, Piraci z Karaibów czy Mroczne cienie, w jego aktorskim CV może znaleźć się kolejny tytuł z tego gatunku.

Aktor jest bowiem łączony z rolą w filmie na podstawie powieści mistrza fantasy, Neila Gaimana – "Fortunately, the Milk". W Polsce książka znana jest pod tytułem "Na szczęście mleko". Jest to niewiarygodna opowieść o pewnej rodzinie. Kiedy matka wyjeżdża w delegację, ojciec i dzieciaki muszą zająć się domem. Jednym z ich zadań jest kupienie świeżego mleka. W drodze demokratycznego głosowania, pada na głowę rodziny. Tata wychodzi, więc do sklepu i wtedy zaczynają dziać się niesamowite rzecz. Mężczyzna zostaje wciągnięty przez kosmitów na ich statek, a to i tak nie koniec bowiem w tej historii znajdzie się także miejsce dla wampirów, dinozaurów, załamań czasoprzestrzeni czy latającej policji.

Produkcja powstanie dla 20th Century Fox. Za kamerą projektu miałby zasiąść Edgar Wright. Scenariuszem zajmuje się Bret Mckenzie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox

I tyle trwało romansowanie Deppa z poważniejszymi rolami. Występ w "Black Mass" widać był jednorazowym skokiem w bok. Nadzieja we Wrightie, który oby dystansował od zbyt wielu dziwactw.

Proszę czekać…