Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Indiana Jones nadal będzie miał twarz Harrisona Forda 0

Wciąż trwają spekulacje dotyczące piątej odsłony Indiany Jones. Oczywiście dotyczą one odtwórcy roli tytułowej, która do tej pory nalezała do Harrisona Forda.

Swego czasu mówiło się, że idealnym następcą będzie Chris Pratt, dla którego ostatnia dwa laty były niesamowite. Do plotek i ploteczek odniósł się jednak producent filmowy Frank Marshall.

Są to tylko plotki. Nie usiedliśmy jeszcze, aby naprawdę porozmawiać co dalej z Indy’m. Jest jednak masa możliwości i ludzi, którzy mogliby się tym zając. Nie chcemy, aby seria poszła drogą Bonda i nie zmienimy odtwórcy Indiany Jonesa.

Te słowa brzmią trochę ironicznie. Jak wiadomo jeden z odtwórców Jamesa Bonda – Sean Connery wcielił się w rolę Henry’ego Jamesa Seniora. Warto również dodać, że słowa Marshalla nie muszą oznaczać, że Ford będzie głównym bohaterem filmu. Donoszono, że piąta część opowie historię jego syna, którego w w filmie Indiana Jones: Królestwo Kryształowej Czaszki zagrał Shia LaBeouf.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe 2016-03-21

Mam nadzieję, że Chris Pratt zagra dorosłego syna Indiego i to on stanie się następcą Indiany, a nie ten skończony już ćwok Shia LaBeouf!!!
Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli jak właśnie Chrisa Pratta!!!!!!!!!!

Proszę czekać…