Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prezentujemy zwiastun i plakat thrillera Czerwony pająk 3

Prezentujemy oficjalny zwiastun i plakat Czerwonego pająka – "polskiego thrillera, który rzucił wyzwanie skostniałemu gatunkowi" (Variety). Film w kinach od 27 listopada.

Wstrząsająca historia PRL-owskiego seryjnego mordercy polującego na ofiary w latach 60. XX wieku. Scenariusz zainspirowały dwie postaci z miejskich legend. Lucjan Staniak to nigdy nie istniejący seryjny morderca, który trafił do światowej literatury kryminalistycznej jako postać autentyczna. Karol Kot, jeden z najmłodszych znanych na świecie seryjnych morderców, pod koniec lat 60. stał się prawdziwą gwiazdą mediów. Obie postaci zainspirowały twórców do stworzenia oryginalnej, trzymającej w napięciu fikcyjnej opowieści o naturze zbrodni.

Karol jest zwyczajnym nastolatkiem. Pochodzi z dobrego domu, odnosi sukcesy w sporcie, zakochuje się. Punktem zwrotnym w jego życiu jest moment, gdy przypadkiem staje się świadkiem morderstwa. Kierowany ciekawością, zaczyna śledzić zabójcę. Zafascynowany złem, odkrywa mroczną stronę swojej natury, której istnienia nie był dotąd świadomy, albo nie miał odwagi jej nazwać…

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MJ_MARTINO 2015-10-27

Widziałem ten zwiastun w kinie ostatnio i zapowiada się ciekawie.
Ale muszę to rozważyć.. czy iść do kina.
11 minut też na zwiastunie wyglądało interesująco.. a kto był to wie jak wyszło.. ;/

Proszę czekać…