Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

McConaughey odmawia Strażnikom Galaktyki 2

Jak donoszą media, obsada filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2 powiększyła sie o kolejne nazwisko. W filmie zobaczymy francuską aktorkę Pom Klementieff.

Na razie nie wiadomo w kogo wcieli się aktorka. The Hollywood Reporter podało, że Marvel Studios poszukiwał aktorki mającej azjatyckie rysy. Pierwsze spekulacje fanów mówię, że może chodzić o postać Mantis.

Wiemy również, że w filmie nie zobaczymy Matthew McConaughey'a. Aktor otrzymał swego czasu ofertę zagrania czarnego charakteru w widowisku Marvela, którą jednak odrzucił. Podobnie jak w przypadku Klementieff nie wiadomo o jakąś rolę mogło chodzić i dlaczego Teksańczyk zdecydował się na jej odrzucenie. Studio musi więc szukać kolejnego nazwiska.

Do tej pory najbardziej znanym filmem, w którym zagrała Klementieff jest Oldboy Spide’a Lee. Oprócz niej udział w filmie wezmą również Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel i Bradley Cooper.

Za kamerą oczywiście James Gunn. Zdjęcia wystartują na początku roku 2016. Premiera 5 maja 2017 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Gaurgg 2015-10-29

Odrzucił pewnie dlatego, że nie ma w zwyczaju grać w szitowatych filmach.

Redox Gaurgg 2015-10-31

Ciężko nazwać filmy Marvela "szitami" jeśli takie osobowości jak Robert Redford, Jeff Bridges, Anthony Hopkins czy ci, którzy dopiero co dołączyli – Tilda Swinton i Chiwetel Ejiofor, decydują się wziąć w nich udział.

Proszę czekać…