Piraci z Karaibów 3 – największa w historii premiera zwiastuna 0

W minionym tygodniu cały świat obiegła spektakularna premiera zwiastuna ostatniej części „Piratów z Karaibów”, zatytułowanej „Na krańcu świata”.

Rezultat tej uważnie przeprowadzonej akcji jest niesłychany. Przez 24 godziny debiut trailera „Piratów” obejrzało na ekranach telewizyjnych oraz w internecie ponad 350 milionów widzów. Czegoś takiego świat jeszcze nie widział!

Akcja rozpoczęła się w poniedziałek (19 marca) od amerykańskiej premiery telewizyjnej podczas emisji superpopularnego show – Taniec z gwiazdami. Premiera przyciągnęła przed ekrany ponad 22 miliony widzów. Chwilę po tym, ponad trzynaście milionów osób obejrzało zwiastun w internecie podczas skrzętnie koordynowanej akcji premiery sieciowej w ponad trzydziestu krajach na całym świecie. W ciągu kolejnych 48 godzin liczba widzów internetowych wzrosła do ponad 25 milionów. Symultanicznie przeprowadzono również akcję premier telewizyjnych w 61 krajach, od Wielkiej Brytanii, poprzez Japonię i Meksyk, kończąc na Rosji. W Polsce zwiastun pierwsi zobaczyli odwiedzający portal Onet.pl oraz widzowie Kawy czy herbaty? w telewizyjnej Jedynce. W sumie trailer Piratów z Karaibów zebrał wspomnianą już, kolosalną, 350-milionową widownię na całym świecie.

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata pojawią się na polskich ekranach w dzień ich premiery światowej – 25 maja. Trzecia i zarazem ostatnia część tej przygodowej historii zaprowadzi ekipę kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp) do egzotycznego Singapuru. Tam Elizabeth Swann (Keira Knightley), Will Turner (Orlando Bloom) oraz sprzymierzony z przyjaciółmi kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) będą musieli walczyć z przeciwnościami losu, przebiegłym piratem Sao Fengiem (Chow Yun-Fat) oraz znanym z poprzedniej części straszliwym Davym Jonesem (Bill Nighy). Każde z nich będzie zmuszone w końcu odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie – po której stronie stoi…
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata w kinach od 25 maja.

Informacja prasowa

Big Bang PR

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Mierzwiak

To w końcu 350 czy 35 milionów? Zdecydujcie się.

Proszę czekać…