Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doniesienia z obozu Marvela: Ant-Man z 500 milionami! 1

Walt Disney Studios i Marvel Studios poinformowały oficjalnie, że ich ostatni film Ant-Man przekroczył 500 milionów dolarów w światowym box office’e. Tym samym jest to czwarty film Disneya, który tego dokonał.

Ant-Man jest również siódmym z rzędu, a w ogóle dziewiątym filmem z marvelowskiego uniwersum, któremu udało się zarobić ponad 500 milionów dolarów. Film już niebawem zadebiutuje na DVD i Blu-ray – premiera zapowiedziana jest na 8 grudnia.

Jak wiadomo, Paul Rudd powróci jako Ant-Man już w przyszłym roku w filmie Captain America: Civil War. A skoro jesteśmy już przy tym filmie, to sporo mówi się na temat tego kiedy pojawi się pierwszy zwiastun kolejnego filmu Marvela.

Spekulowało się, że zapowiedź może pojawić się już przy okazji kolejnej części przygód Jamesa Bonda – Spectre. Jest to jednak mało prawdopodobne. Dużo pewniejszym terminem wydaje się być premiera obrazu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Po pierwsze jest to film LucasFilm, który należy do Walta Disneya, a po drugie grudzień jest bardzo popularnym terminem, jeśli chodzi o prezentowanie zwiastunów przyszłorocznych super premier.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…