Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Billy Bob Thornton powróci jako Zły Mikołaj! 2

Miramax i Broad Green Pictures oficjalnie ogłosiły, że Billy Bob Thornton powróci do roli Willie’ego T. Soke’a w kontynuacji filmu Zły Mikołaj. Producentem obrazu będzie Geyer Kosinski.

Zdjęcia do filmu wystartują w styczniu przyszłego roku w Kanadzie. Film ma być gotowy jeszcze w 2016 roku, a do kin wejść w sezonie świątecznym. Pierwsza część przy budżecie 23 milionów dolarów zdołała zarobić na całym świecie 73 miliony.

Czekaliśmy bardzo długo, aby ponownie zobaczyć Billyeg’ Boba Thortona w roli Willie’ego Soke’a w czasie sezonu świątecznego. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani z pracy z Billy’m oraz naszymi partnerami Broad Green i Sierra/Affinity, przy wskrzeszeniu tej postaci charakteryzującej się szokującym humorem.

powiedział Zanne Devine, pracujący w Miramax.

Rytm życia Willy’ego i Marcusa wyznaczają kolejne święta Bożego Narodzenia. Jest to czas kiedy tłumy ludzi robi świąteczne zakupy i zostawia całą swoją gotówkę w kasach sklepów. Willy i Marcus pracują więc w dzień jako Św. Mikołaj i jego mały pomocnik elf, a wieczorem obrabiają sklepy. Kiedy jednak podczas pewnych świąt Willy poznaje małego chłopca, który mieszka razem z babcią i kelnerkę, która uwielbia kochać się z mężczyznami w stroju Mikołaja, jego pozbawione sensu życie zacznie nabierać rozpędu.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2015-10-31

Najwyższy czas na powrót do tej udanej komedii sprzed lat.

Proszę czekać…