Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

7 filmów, które musisz obejrzeć w Halloween! 4

Wraz ze zbliżającym się Halloween, internety zalewane są zestawieniami filmów, które warto zobaczyć w najstraszniejszy z dni w roku. Zazwyczaj są to jednak dosyć oklepane tytuły jak serie z Michaelem Myersem, Freedym Krugerem czy Jasonem Voorheesem. Ja postanowiłem przygotować listę siedmiu zdecydowanie mniej oczywistych wyborów, których osoby nie zaznajomione z szeroko pojętym kinem grozy mogą nie znać. Podgatunków horroru jest sporo dlatego też starałem się dobrać to zestawienie tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zadowoleni powinni być fani wampirów, krwawego gore czy czarnej jak smoła komedii. Zaczynamy!

Strona 1 z 4

KRWAWY TEATR

Absolutna perełka kina grozy, która łączy w sobie czarną komedią i slasher, w którym morderca nie zabija dla samego zabijania. On zabija dla zemsty i robi to w niesamowicie oryginalny sposób. Zbrodnie inscenizuje tak, aby miały one związek z dziełami Szekspira. Niesamowicie oryginalna makabra, która z pewnością zachwyci niejednego amatora kina grozy. No i na deser znakomita kreacja Vincenta Price’a. Mniam!

Opis filmu:
Po latach upokorzeń i niepochlebnych recenzji kiepski szekspirowski aktor Edward Lionheart Price decyduje, że wreszcie spuści zasłonę na wszystkich swoich krytyków. By zakatrupić swoich prześmiewców szuka inspiracji w dziełach swego mistrza. Udowadnia, że świat to jedna wielka scena… Scena zbrodni.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…