Filmowa Wielkanoc w TVN 0

W nadchodzącą Wielkanoc widzowie TVN zobaczą m.in. premierę telewizyjną amerykańskiego filmu 'Terminal' oraz koncert pełen piosenek o miłości w niezwykłym wykonaniu.

W Wielką Sobotę, 7 kwietnia, o godz. 21.25 TVN zaprosi widzów na premierę telewizyjną komedii Stevena Spielberga Terminal z Tomem Hanksem i Catherine Zetą-Jones w rolach głównych. Film opowiada historię Viktora Navorskiego, który wskutek zamachu stanu w państwie do którego leciał zostaje zmuszony do zamieszkania w hali tranzytowej terminalu lotniska.

Kadr z filmu Terminal 2004Kadr z filmu Terminal 2004

Tego dnia nie zabraknie także innych propozycji filmowych. Najmłodsi będą mogli zobaczyć Małą księżniczkę oraz Psy i koty, zaś starszym stacja zaproponuje westernową komedię w Willem Smithem pt. Bardzo dziki zachód. Wieczorem tradycyjnie telewizja z Wiertniczej pokaże także kolejne odcinki Niani i Kryminalnych.

W Wielkanocną Niedzielę, 8 kwietnia, o 17.05 TVN nada specjalny koncert Zakochajmy się jeszcze raz w którym o miłości śpiewać będą niespotykane duety m.in. Hanka Ordonówna i Tatiana Okupnik, Anna Jantar i Kasia Cerekwicka oraz Katarzyna Sobczyk i Doda. Koncert poprowadzą Magda Mołek i Zbigniew Wodecki, którzy wraz z Beatą Tyszkiewicz, Janem Nowickim i Danielem Olbrychskim będą rozmawiać m.in. o miłości, najsłynniejszych romansach i polskich symbolach seksu.

Poza koncertem tego dnia na widzów TVN czekać duża dawka filmowych produkcji. Wśród nich będą filmy przygodowe (Granice czasu) oraz amerykańskie komedie (Naga broń, Czego pragną dziewczyny i K9). Wieczorem o 21.35 zostanie pokazana polska komedia romantyczna Nigdy w życiu!, emisję której poprzedzi kolejny etap zaciętej rywalizacji tanecznych par w Tańcu z gwiazdami.

Z kolei w lany poniedziałek, 9 kwietnia, widzowie zobaczą specjalne godzinne wydanie Maratonu uśmiechu (godz. 11.50). Świąteczny będzie także Szymon Majewski Show (godz. 22.10). Prowadzący pojawi się tym razem w przebraniu wiedźmy, zaś widzów Rozmów w tłoku czeka niespodzianka.

Ostatni dzień Świąt również upłynie pod znakiem komedii. TVN pokaże takie filmy jak: Akademia policyjna i Pluto Nash, a wieczorem o 20.00 kultowego już Kilera. Tego dnia nie zabraknie także czegoś dla najmłodszych (Beethoven II), wielbicieli historii obyczajowych (Szkoła uczuć) oraz sensacyjnych (Pula śmierci).

WirtualneMedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…