Filmowa Wielkanoc w TVN

W nadchodzącą Wielkanoc widzowie TVN zobaczą m.in. premierę telewizyjną amerykańskiego filmu 'Terminal' oraz koncert pełen piosenek o miłości w niezwykłym wykonaniu.

W Wielką Sobotę, 7 kwietnia, o godz. 21.25 TVN zaprosi widzów na premierę telewizyjną komedii Stevena Spielberga Terminal z Tomem Hanksem i Catherine Zetą-Jones w rolach głównych. Film opowiada historię Viktora Navorskiego, który wskutek zamachu stanu w państwie do którego leciał zostaje zmuszony do zamieszkania w hali tranzytowej terminalu lotniska.

Kadr z filmu Terminal 2004Kadr z filmu Terminal 2004

Tego dnia nie zabraknie także innych propozycji filmowych. Najmłodsi będą mogli zobaczyć Małą księżniczkę oraz Psy i koty, zaś starszym stacja zaproponuje westernową komedię w Willem Smithem pt. Bardzo dziki zachód. Wieczorem tradycyjnie telewizja z Wiertniczej pokaże także kolejne odcinki Niani i Kryminalnych.

W Wielkanocną Niedzielę, 8 kwietnia, o 17.05 TVN nada specjalny koncert Zakochajmy się jeszcze raz w którym o miłości śpiewać będą niespotykane duety m.in. Hanka Ordonówna i Tatiana Okupnik, Anna Jantar i Kasia Cerekwicka oraz Katarzyna Sobczyk i Doda. Koncert poprowadzą Magda Mołek i Zbigniew Wodecki, którzy wraz z Beatą Tyszkiewicz, Janem Nowickim i Danielem Olbrychskim będą rozmawiać m.in. o miłości, najsłynniejszych romansach i polskich symbolach seksu.

Poza koncertem tego dnia na widzów TVN czekać duża dawka filmowych produkcji. Wśród nich będą filmy przygodowe (Granice czasu) oraz amerykańskie komedie (Naga broń, Czego pragną dziewczyny i K9). Wieczorem o 21.35 zostanie pokazana polska komedia romantyczna Nigdy w życiu!, emisję której poprzedzi kolejny etap zaciętej rywalizacji tanecznych par w Tańcu z gwiazdami.

Z kolei w lany poniedziałek, 9 kwietnia, widzowie zobaczą specjalne godzinne wydanie Maratonu uśmiechu (godz. 11.50). Świąteczny będzie także Szymon Majewski Show (godz. 22.10). Prowadzący pojawi się tym razem w przebraniu wiedźmy, zaś widzów Rozmów w tłoku czeka niespodzianka.

Ostatni dzień Świąt również upłynie pod znakiem komedii. TVN pokaże takie filmy jak: Akademia policyjna i Pluto Nash, a wieczorem o 20.00 kultowego już Kilera. Tego dnia nie zabraknie także czegoś dla najmłodszych (Beethoven II), wielbicieli historii obyczajowych (Szkoła uczuć) oraz sensacyjnych (Pula śmierci).

WirtualneMedia.pl