Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fantastic Beasts mają oficjalne logo 0

Fantastic Beasts and Where to Find Them, czyli spin-off Harry’ego Pottera doczekał się oficjalnego logo. Możecie znaleźć je poniżej w wysokiej jakości.

Fantastic Beasts and Where to Find Them jest osadzone w magicznym świecie stworzonym przez J.K. Rowling. Jednakowoż historia, która zostanie opowiedziana w filmie jest umiejscowiona wiele lat przed wydarzeniami znanymi w filmów o Harrym Potterze. Głównym bohaterem Fantastic Beasts jest Newt Scamander, światowej słaby czarodziej zajmujący się zdobywaniem wiedzy o magicznych stworzeniach i ich życiu. Jest on autorem książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" używanej przez uczniów Hogwartu.

W rolę Scamandera wcieli się zdobywca Oscara na tegorocznej gali – Eddie Redmayne. Oprócz niego w obsadzie produkcji są między innymi Katherine Waterston oraz Alison Sudol, którym przypadły główne role kobiece. Poza tym w filmie zobaczymy jeszcze Dana Foglera, Ezrę Millera, Samanthę Morton, Jenn Murray, dziesięcioletnią debiutantkę Faith Wood-Blagrove oraz gwiazdę drugiego sezonu Detektywa, Rona Perlmana, Jona Voighta oraz Colina Farrella.

Premiera filmu Fantastic Beasts and Where to Find Them zaplanowana jest na 16 listopada 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…