Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doktor Who pojawi się w Lego Movie? 0

Latem Warner Bros. Interactive Entertainment zaprezentowało zwiastun gry "Lego Dimensions", w której mogliśmy zobaczyć w jednym miejscu bohaterów kilku znanych na całym świecie franczyz.

Jednym z nich był Doktor Who, bohater popularnego brytyjskiego serialu. Jak się okazuje, postać ta może pojawić się również w filmie The Lego Movie 2, który będzie kontynuacją hitu z ubiegłego roku. Reżyserią ma się zając Rob Schrab.

Warner Bros. prowadzi rozmowy z BBC o prawa do pokazania postaci w swojej produkcji. Na razie jednak nie są znane żadne szczegóły, włącznie z tym czy obecny odtwórca roli Doktora Who w serialu, Peter Capaldi użyczy swojego głosu animowanej postaci. Warto jednak dodać, że na razie żaden członek obsady LEGO® przygoda nie został potwierdzony. Chris Pratt (Emmet), Will Arnett (Batman), Elizabeth Banks (Wyldstyle), Alison Brie (UniKitty), Charlie Day (Benny) i Will Ferrell (Prezydent Biznes) mogą jednak powrócić.

Premiera filmu The Lego Movie 2 zapowiedziana jest na 18 maja 2018 roku. Przypomnijmy, że aktualnie trwają także prace nad solowym filmie o Batmanie, który będzie również umiejscowiony w uniwersum LEGO. Jego premiera zaplanowana jest na 10 lutego 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…