Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Spielberg i Trevorrow planują trylogię Jurassic World 2

Prezes Universal Pictures Donna Langley ogłosiła, że reżyser Colin Trevorrow wraz ze Stevenem Spielbergiem planują stworzyć trylogię Jurassic World.

Po tym jak produkcja okazała się być absolutnym kasowym hitem i przebiła rekord otwarcia filmu Avengers, fani mogli być pewni, że powstaną kolejne części serii o genetycznie stworzonych dinozaurach. Ogłoszono już nawet, że powstanie sequel Jurassic World, a swoje rolę powtórzą gwiazdy pierwszej części – Chris Pratt i Bryce Dallas Howard.

Co więcej podano już nawet datę premiery "Jurassic World 2" – 22 czerwca 2018 roku. Prezes Universal Pictures Donna Langley dodała również, że reżyser filmu Colin Trevorrow i jego producent Steven Spielberg planują stworzyć całą trylogię:

Nie widzę żadnych powodów, abyśmy mieli z tym problemy. Reżyser Colin Trevorrow pracuje bardzo ciężko nad zarysem razem ze Stevenem Spielbergiem. Mają pomysł na dwa kolejne filmy. To zostało zaplanowane jako trylogia, bez naszej wiedzy. To spore zaskoczenie.

Jakiś czas temu Trevorrow ogłosił, że nie powróci na stanowisko reżysera. Nie chce jednak żegnać się z dochodową franczyzą i jak na razie przygotowuje zarys scenariusza. Na razie Universal nie ogłosił kto miałby zasiąść na stanowisku rezysera "Jurassic World 2". Colin Trevorrow natomiast wyreżyseruje Star Wars: Episode IX.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2015-11-05

A może reboot? :D

Proszę czekać…