Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ruszyło się w sprawie Wiedźmina! 3

Wygląda na to, że fani prozy Andrzeja Sapkowskiego "Wiedźmin" w końcu doczekają się filmu na hollywoodzkim poziomie. Jak podają media Platige Films sp. z o.o podpisała umowę z Sean Daniel Company.

Amerykańska firma będzie prowadziła interesy Polaków w Stanach Zjednoczonych i pomoże w pozyskiwaniu finansowania produkcji na podstawie serii fantasy. Teraz kiedy polska gra "Wiedźmin" święci triumfy na całym świecie nie powinno być z tym aż takich problemów.

Sean Daniel Company do doświadczona firma producencka. Na swoim koncie ma między innymi takie produkcje jak seria Mumia, a ostatnio jest związana z projektem remake’u Ben-Hura za kamerą którego stoi Timur Bekmambetov.

Jeśli chodzi o filmowego "Wiedźmina" jej reżyserem ma być Tomasz Bagiński. Scenariuszem zajmie się natomiast Thania St. John. Na razie nie wiadomo nic na temat obsady, ale kiedy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat to z pewnością Was poinformujemy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2015-11-06

Przecież mieliśmy już dobry film.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rafał 2015-11-06

Nie wyobrażam sobie tego filmu bez usłyszenia oryginalniej obsady głównych głosów postaci z gry.
Jacek Rozenek jako Geralt, Beata Jewiarz jako Yennefer, Jacek Kopczyński jako Jaskier i tych wszystkich innych genialnie wybranych ludzi do dubbingu w grze.

Bluejohn_26 CervantesPL 2015-11-06

Być może zrobią wersję z polskim dubbingiem, chociaż w przypadku filmów fabularnych uważam to za spory błąd, gdyż wiele głosów często brzmi fatalnie, zwłaszcza gdy zna się prawdziwy głos odtwórcy danej roli.

Gracjan Mikitin CervantesPL 2015-11-06

A ja mam nadzieję, że jeśli będzie to film aktorski to żaden polski aktor nie będzie brał udziału w tym projekcie.

Bluejohn_26 Movieman 2015-11-06

W każdym razie dobrze by było żeby żaden z polskich "gwiazdorów" nie grał istotnej z perspektywy fabuły roli. Jako statyści mogliby się sprawdzić :)

Proszę czekać…